CDS2 (oxid chloričitý) si snadno poradí i s rýmou a kašlem.
Každoročně se většina z nás potýká na podzim a v zimě s nachlazením spojeným s rýmou a kašlem. Slýcháme od svých kolegů, kamarádů a známých „to nic není, jsem jen nachlazený“. Málokdo si uvědomí, že mají co dočinění s kapénkovou infekcí lehce přenositelnou na osoby v blízkém okolí. Stačí zakašlat nebo kýchnout a je postaráno o spoustu bacilů, které jsou v ovzduší. Tato hrozba v podobě bacilů a virů na nás číhá nejen v čekárnách obvodního lékaře, ale hlavně v hromadných prostředcích, v práci, škole, školce a v nákupních centrech.
Kašel můžete mít akutní, tím je myšleno běžný kašel, u kterého bude léčba trvat 7 až 20 dní. Objevuje se ve formě suché i vlhké. Můžete mít i kašel chronický, který vás potrápí i více jak 4 týdny, může však trvat i týdnů 6. Je běžné, že kašel začne jako suchý a rozvine se v produktivní kašel, což znamená spoustu hlenů v dýchacích cestách. Léčba je běžná antihistaminiky.
Rýma má stejně jako kašel své rozdělení. Můžete dostat akutní rýmu, to je ta která se na vás dostane kapénkovou infekcí například od kolegy. Také může nastat podchlazením. Trvá zhruba jeden týden a je léčena některým z nosních rozprašovačů či kapek proti rýmě. Dále pak nás může potrápit chronická rýma. Zde se bavíme o rýmě akutní, která nebyla vyléčena a sliznice se zduřela. Je to dáno tím, že imunitní systém je oslaben a těžko se vyrovnává s nákazou. Zde se již jedná o hustější nosní sekreci. Tato rýma se může změnit v hypertrofickou rýmu, která přetrvává a je dlouhodobá a pacientovi působí značné potíže. Léčena je nosními kapkami, spreji a kortikoidy. Dále se můžeme setkat s alergickou rýmou, u které hraje značnou roli alergen. Alergenem můžou být třeba plísně, pyly, roztoče, chlupy zvířat a jiné. Alergická reakce vyvolá rýmu, která je vodnatá a po odeznění reakce na alergen odeznívá.
Také můžeme nasadit staré dobré babské rady jako je heřmánkový nebo bylinný čaj, sirup z cibule s medem, cucání různých druhů pastilek, které si zakoupíte v lékárně nebo zvlhčování vzduchu či napařování při kašli. Nebo se informujeme o účinností CDS2 v boji s viry a bakteriemi a začneme užívat pouze toto.
Znám několik lidí z mého okolí co užívají CDS2 právě v době kdy každý druhý má rýmu nebo kašel. Užití CDS2 je jednoduché. Koupíte si CDS2 o síle 2000ppm a naředíte na sílu 100 ppm, které budete užívat 5-8 x denně.
Naředit to můžete takto: 950 ml H2O + 50 ml CDS2 = 1000 ml o síle 100ppm.
Pokud už máte ve svém okolí nakažené jedince, je dobré udělat prostorovou inhalaci tak, že dáte do místnosti (kancelář, obývacího pokoje atd.) misku s 1nebo 2 lžičky aktivovaného MMS a 1 lžičkou vody. Každý den inhalaci provedeme novou. Já si v tomto období beru CDS2 sebou všude kam jdu a také kapesníky. Když na mě nějaký člověk kýchne či prskne, nastříkám CSD2 o síle 2000 ppm přímo na kapesník a vdechuji nosem i pusou. Docílíte tím likvidaci těch bacilů dříve, než se usadí.
Můj dobrý přítel si pomocí CDS2 dokonce vyléčil dlouholetou alergii. Měl alergii na plísně a také prach. Bylo to neskutečně omezující, jelikož prach se vyskytuje všude. Doslechl se o CDS2 a začal jej užívat. Nejprve 50 ppm 8x denně, ale později došel až k hodnotám 150 ppm. Dělal nejen prostorové inhalace, ale také inhalace nosem. Pokud děláte inhalaci nosem postupujte opatrně. Z počátku by měla být síla CDS2 asi 100 ppm přímo ze skladnice vdechovat do nosu. Pokud bude vše v pořádku, můžete zvýšit na 130 ppm a později 150 ppm. U alergiků je potřeba inhalace dělat delší dobu, ale funguje to úžasně.